7 marca: Różnice pomiędzy wersjami

Z Centrum Myśli Jana Pawła II - WIKIJP2
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania
m
m
 
(Nie pokazano 1 wersji utworzonej przez jednego użytkownika)
Linia 2: Linia 2:
  
  
* [[1976]] - Rozpoczęcie rekolekcji wygłoszonych przez Karola Wojtyłę dla Kurii Rzymskiej. Rekolekcje trwały do 13 marca i jeszcze w tym samym roku ukazały się one w Polsce, w książce pt. ''[[Znak, któremu sprzeciwiać się będą]]''. Powierzenie przez [[Paweł VI|Pawła VI]] prowadzenia owych rekolekcji Karolowi Wojtyle było kolejnym dowodem papieskiego uznania dla krakowskiego kardynała. Paweł VI dokonał w ten sposób następnej jego prezentacji najwyższym kręgom kościelnym.  
+
* [[1976]] - Rozpoczęcie rekolekcji wygłoszonych przez Karola Wojtyłę dla Kurii Rzymskiej. Rekolekcje trwały do [[13 marca]], a ich treść jeszcze w tym samym roku ukazała się w Polsce, w książce pt. ''[[Znak, któremu sprzeciwiać się będą]]''. Powierzenie przez [[Paweł VI|Pawła VI]] prowadzenia owych rekolekcji Karolowi Wojtyle było kolejnym dowodem papieskiego uznania dla krakowskiego kardynała. Paweł VI dokonał w ten sposób następnej jego prezentacji najwyższym kręgom kościelnym.  
  
  
 
== Zobacz także ==
 
== Zobacz także ==
  
[[Kalendarz w układzie lat 1920-dziś]]
+
 
 +
*[[Kalendarz w układzie dni]]
 +
*[[Kalendarz w układzie lat 1920-dziś]]

Aktualna wersja na dzień 21:40, 17 maj 2016

5 marca << 6 marca << 7 marca >> 8 marca >> 9 marca


  • 1976 - Rozpoczęcie rekolekcji wygłoszonych przez Karola Wojtyłę dla Kurii Rzymskiej. Rekolekcje trwały do 13 marca, a ich treść jeszcze w tym samym roku ukazała się w Polsce, w książce pt. Znak, któremu sprzeciwiać się będą. Powierzenie przez Pawła VI prowadzenia owych rekolekcji Karolowi Wojtyle było kolejnym dowodem papieskiego uznania dla krakowskiego kardynała. Paweł VI dokonał w ten sposób następnej jego prezentacji najwyższym kręgom kościelnym.


Zobacz także